mmostafa.aahmadi

آموزش زبان انگلیسی در سایت ریمرسی

به این مطلب امتیاز بدهید
روشی که در ریمرسی استفاده می*شود بر مبنای آموزش زبان انگلیسی با ویدیو یادگیری آهسته و پیوسته است، به نحوی جذاب که در طول روز نه وقت شما را می*گیرد و نه خسته*کننده می*شود. مجموعه*های آموزشی شامل دسته*بندی*های متنوع و تعداد زیادی ویدیو می*باشد که به طور مداوم بروزرسانی می*شود. با دیدن فیلم با زیرنویس انگلیسی، می*توانید به میزان قابل توجهی زبان خود را تقویت کنید. بشنوید، تکرار کنید و روزانه تمرین کنید. یادگیری زبان نیاز به تمرین و پشتکار مداوم دارد و ما سعی می*کنیم با جهت*دهی و آموزش لذت*بخش، یادگیری شما را جذاب*تر کنیم.

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: online.png
مشاهده: 6
حجم: 14.1 کیلو بایت

آموزش ها شامل گردشگری ، مجموعه مستند، گرامر - زمان حال استمراری گرامر، رکوردهای گینس، مکالمات ضروری مربوط به سخنرانی*ها و ارائه*های انگلیسی، مکالمات انگلیسی تلفنی و ...
یادگیری لذت*بخش
در دنیای به هم پیوسته امروز، یادگیری زبان خارجی، یک ضرورت است. هر زبانی بلیطی است که ما را قادر می*سازد در فرهنگ مردمی که با آن صحبت می*کنند وارد شویم، کسب و کارمان را رونق بخشیم، از آنها یاد بگیریم و با آنها به تعامل بپردازیم. می*توانیم با زبان*های مختلف به روز خودمان شادی را به ارمغان بیاوریم، مهارت*های خود را افزایش دهیم و جهان خود را گسترش دهیم. طبیعی*ترین راه یادگیری یک زبان، مکالمه است. ریمرسی سکویی است که به شما امکان می*دهد بهترین مدرسان را انتخاب کنید.
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات