mmostafa.aahmadi

شرکت عرشیا مکمل آریا

به این مطلب امتیاز بدهید
شرکت عرشیا مکمل آریا

شرکت عرشیا مکمل کار خود را از سال۱۳۸۶ و با دریافت مجوزهای لازم از وزارت های صنعت، معدن و تجارت و همچنین بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در زمینه تولید مکمل های حرفه ای ورزشی با نام تجاری ویثر (wissernutrition ویثر) آغاز نمود.

محصولات متنوع


این شرکت با بهره گیری از متخصصان علم تغذیه ورزشی و همچنین ورزشکاران حرفه ای حاضر در همه رشته ها، و با استفاده از مواد اولیه مرغوبو با کیفیت از معتبرترین و بهترین تولیدکنندگان بین المللی که بصورت رسمی با تاییدیه وزارت بهداشت وارد کشور می گردد ، در حال حاضر بیش از ۵۰ نوع محصول به صورت پودر ،قرص و کپسول تولید می نماید.که برخی از آنها برای اولین بار در ایران فرموله و بسته بندی می شوند.

گواهینامه های کیفیت


همچنین با توجه به اهمیت شرایط ایمنی و بهداشتی تولید این گونه محصولات شرکت موفق به کسب گواهینامه های زیر نیز شده است: Good Manufacturing Practice) GMP) (شرایط مطلوب زیرساختار) ISO ۹۰۰۱:۲۰۰۸ (سیستم مدیریت کیفیت) ISO ۱۴۰۰۱:۲۰۰۴ (سیستم مدیریت زیست محیطی) ISO ۲۲۰۰۰: ۲۰۰۵ (سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی) OHSAS ۱۸۰۰۱: ۲۰۰۷ (سیستم مدیریت ایمنی و سلامت حرفه ای)

تضمین کیفیت

کیفیت تضمین شده مواد اولیه به همراه خطوط پیشرفته تولید، محصولات شرکت عرشیا مکمل را دربین رقیبان داخلی وبین المللی متمایز کرده وبهترین نتایج را برای ورزشکاران به همراه دارد.مابااخذ تاییدیه های لازم جهت تولیدمکمل های ورزشی این اطمینان رابه مشتریان خودجهت تولیدوارائه ی مرغوبترین ومطمئن ترین مکمل های ورزشی می دهیم.

با اطمیــنان مصــرف کنــید


در دنیای ورزش حرفه ای سلامت و کیفیت محصولات مورد استفاده ورزشکاران حرف اول را میزند و ما بر این باوریم که سلامتی ورزشکاران در مرتبه بالایی از اهمیت قرار دارد پس تمام تلاش خود را به کار بسته ایم تا از صحت و سلامت ورزشکاران حفاظت کنیم.
پرسنل متخصص ما در آرمایشگاه کنترل کیفی «ویـثـــر» ، تایید می کنند که محصولات تولیدی این برند در بهترین رده ی کیفی قرار دارد همچنین مجوز رسمی تولید از وزارت بهداشت ایران تضمین میکند که این محصولات بر مبنای اصول بهداشتی و سلامت تهیه ، بسته بندی و توزیع می گردد.
محصولات ما از بهترین مواد اولیه مورد تایید سازمان بهداشت جهانی و از معتبرترین تولیدکنندگان تامین می شوند تا در نهایت دقت و با جدیدترین تکنولوژی روز بسته بندی و در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد. ترکیبات به کار رفته در محصولات و میزان آنها به گونه ای است که قابل استفاده برای تمامی ورزشکاران در تمامی رشته های قدرتی، استقامتی و سرعتی باشد و در کنار کیفیت بالا بیشترین تاثیر راداشته باشد
محصولی که شما با اطمینان از کیفیت، سلامتی و خلوص آنرا مصرف می نمایید حاصل تلاش مدیران و کارکنان برند «ویثــــر» در ایران است.
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات